Blacharz Samochodowy i Elektromechanik samochodowy pod patronatem firmy Mercedes-Benz Grupa Wróbel.

Dołącz do załogi Grupy Wróbel i zacznij swoją karierę zawodową z Mercedesem. Dlaczego warto? Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści:

• Perspektywy zawodowe – ogromne zapotrzebowanie na rynku pracy osób wykwalifikowanych na blacharza samochodowego i elektromechanika samochodowego. Pewne zatrudnienie.

• Kwestia finansowa – uczeń klasy patronackiej Grupy Wróbel od razu zaczyna zarabiać, dzięki czemu szybciej staje się niezależny finansowo. Kierunek „blacharz samochodowy” i " elektromechanik samochodowy" jest jeszcze dodatkowo premiowany przez firmę patronacką.

• Praktyki w nowoczesnym centrum blacharsko-lakierniczym, ściśle powiązanym z marką Mercedes-Benz, dzięki czemu uczeń dostaje najwyższy możliwy poziom kształcenia na poziomie „premium”.

• Liczne szkolenia, kursy, które dają bardzo duże perspektywy i są w pełni opłacone przez firmę Grupa Wróbel. Każdy praktykant jest pod opieką swojego mentora, dzięki czemu kształcenie przebiega w najlepszy z możliwych sposobów.

• Blacharz samochodowy nie wykonuje monotonnej pracy, każde zlecenie to zupełnie inna historia, dlatego praca na tym stanowisku jest bardzo ciekawa i kreatywna.

• Na zajęcia praktyczne ze szkoły do Centrum Blacharsko-Lakierniczego w Pietrzykowicach i z powrotem Grupa Wróbel zapewnia dojazd – uczniowie i rodzice mają kolejne zmartwienie z głowy!

Kto sprawdzi się w takim zawodzie? Może to akurat Ty? Profil kandydata:

• Aktywny - lubiący bardziej dynamiczne spędzanie czasu niż siedzenie przed komputerem;

• Kreatywny – praca blacharza to coś w rodzaju składania modelików lub budowania z lego 😉

• Pasjonujący się motoryzacją – sam fakt przebywania wśród samochodów marki Mercedes będzie dla niego spełnieniem marzeń.

• Majsterkowicz – lubi naprawiać, jest ciekawski, dociekliwy, chce mieć satysfakcję z wykonywanych czynności.

• Nie chce się nudzić – nie lubi nudy, potrzebuje ciągłych zadań, które nie są monotonne i powtarzalne.

• Ekscytują go nowinki technologiczne.

• Lubi mieć jasno określone zadania do wykonania.