Jak się zrekrutować?

Najczęściej zadawane pytania

1. Jak mam zapisać się do szkoły w Internecie:
    Przejdź proces rekrutacji na stronie: https://rekrutacje.edu.wroclaw.pl/omikron-parents/main.action
    W systemie elektronicznym wybierz wszystkie klasy i zawody, którymi jesteś zainteresowana/zainteresowany.

2. Gdzie mam znaleźć pracodawcę:

3. Co jest warunkiem przyjęcia do szkoły:
    Po przyjęciu na listę zakwalifikowanych musisz dostarczyć umowę o pracę
    w celu przygotowania zawodowego do szkoły przed rozpoczęciem roku szkolnego.

4. Gdzie mam znaleźć pracodawcę:
    Musisz znaleźć pracodawcę w danym zawodzie, który posiada uprawnienia do szkolenia uczniów. Listę takich pracodawców możesz uzyskać w odpowiednim cechu. Tutaj znajdziesz listę kontaktów do cechów. Zawsze możesz też kontaktować z Kierownikiem Szkolenia Praktycznego (717986934 wew. 102)

Ile mamy miejsc i które przedmioty są punktowane?

Branżowa Szkoła I stopnia oraz Technikum

rekrutacja 2022/2023